Через два роки після смерті в Україні російському лейтенанту спецназу на батьківщині, в місті Шарипово Красноярського краю, встановили меморіальну дошку і посмертно нагородили медаллю, цитую:

Через два роки після смерті в Україні російському лейтенанту спецназу на батьківщині, в місті Шарипово Красноярського краю, встановили меморіальну дошку і посмертно нагородили медаллю, цитую: "... за мужество, героизм и отвагу, воинскую доблесть и верность долгу, проявленные при защите конституционных интересов России награждён высшим кадетским знаком отличия медалью «За возрождение кадетского дела I степени». 

2 березня 2017 р медаль в урочистій атмосфері було вручено батькам "доблестного кадета" і "настоящего русского офицера." 

Варто зазначити, що ГРУ РФ ретельно замітала сліди його смерті в Україні, видаляючи інформацію про це з соцмереж. Так, в спільноті де було написано, що спецназівець вбитий в Україні, спочтаку змінили місце смерті на Дагестан, а згодом і зовсім видалили. 

Офіційно ж, Єгор Магда, цитую: "..2 марта 2015 г в ходе проведения антитеррористической операции он до конца выполнил свой воинский долг, прикрыв собой боевых товарищей ценой самого дорогого – ценой своей жизни."