Чи варто купувати ортопедичні матраци без пружин

Чи варто купувати ортопедичні матраци без пружин

Самим стандартним поділом матраців є поділ на пружинні та безпружинні моделі. Такий вид поділу вважається найпоширенішим і досить часто використовується для класифікації. Неодноразово велися суперечки про те, які ортопедичні матраци кращі: пружинні або безпружинні. Відповідь до сих пір не знайдена, але багато хто продовжує шукати переваги і недоліки тих чи інших моделей.

Ортопедичні матраци без пружин відрізняються один від одного різними наповнювачами. Наповнювачів на даний момент величезна кількість. Найчастіше їх поділяють в залежності від типу походження на натуральні і штучні. І знову нові суперечки: які матеріали вважаються кращими: натуральні чи штучні. З одного боку, використання натуральних матраців це екологічно, з іншого боку - сучасна хімічна промисловість сьогодні досягла справжніх висот, тому навіть штучні наповнювачі дають відмінний результат.

Найпоширеніші матраци з латексу. Це натуральний матеріал. Він пропускає повітря, а значить в ньому не заведуться різні шкідливі жучки і мікроорганізми. Є ще один плюс: латекс це справжнє ортопедичне диво. Вся особливість латексу полягає в тому, що він відмінно реагує на різноманітні вигини хребта. Таким чином він не просто прогинається під людським тілом, а дозволяє зафіксувати правильне положення людини.

Що стосується більш твердих натуральних наповнювачів, то це кокосова койра. Коксове волокно стало популярним завдяки тому, що з нього успішно роблять всілякі канати та інші корабельні речі. Подібні речі завжди відрізнялися своєю міцністю і довговічністю. Саме таким буде і матрац. Він прослужить вам протягом тривалого часу. Крім цього даний вид матраца вважається ідеальним варіантом для маленьких діток або людей з хворобами хребта.

Якщо говорити про штучні матеріали, то вони також дуже сильно відрізняються. Наприклад, ви можете купити двоспальний ортопедичний матрац з дорогого матеріалу меморі, який за своїми ортопедичними властивостям нічим не відрізняється від латексу або кокосової койри. З іншого боку, штучні матеріали ніколи не зможуть замінити натуральні, тому якщо у вас є можливість, то краще за все все таки віддавати перевагу моделям з кокосової койри або латексу. З іншого боку, вибір наповнювача настільки індивідуальне рішення, що радити щось конкретне просто нерозумно.