Для лікарень Києва передбачено 454 млн грн

Для лікарень Києва передбачено 454 млн грн

Цього року на проведення капітальних ремонтів і придбання нового обладнання для медичних закладів Києва в бюджеті розвитку спеціального фонду передбачено майже 454 млн грн.

«Сьогодні ми робимо все, щоби сфера медобслуговування в столиці поліпшувалася. На проведення капітальних ремонтів і придбання обладнання для установ охорони здоровя в бюджеті розвитку спеціального фонду передбачено майже 454 млн грн», – зазначив Віталій Кличко.

Нещодавно відвідав Київську міську клінічну лікарню № 6. І зауважив, що на її базі буде створена лікарня швидкої допомоги на Правому березі.

«Лікарня швидкої допомоги розташована на Лівому березі. Доїхати туди в години пік із Правого берега доволі складно. Тому вкрай важливо, коли йде відлік часу на хвилини, щоби лікарня була розташована близько, аби оперативно допомогти людині і врятувати життя. Тож лікарня швидкої допомоги дуже потрібна також і на Правому березі», – підкреслив Віталій Кличко.

Вже розпочалися передпроектні роботи щодо створення на базі лікарні № 6 лікарні швидкої допомоги. І незабаром на це будуть виділені гроші з бюджету міста.

Мер також зазначив, що цього року столична влада збільшила фінансування медичної галузі на 3,7 млрд грн – до 7,5 млрд.

І зауважив, що місто закуповує сучасне обладнання для лікарень, щоб медзаклади надавали якісний сервіс.

«Я був радий презентувати у лікарні № 6 новий томограф. Нове обладнання найближчим часом отримає і Олександрівська лікарня. Наше завдання – зробити все, щоби сучасне обладнання було у всіх медичних закладах Києва», – зазначив Віталій Кличко.