Gromov Igor 

Gromov Igor 

Сьогодні на блокпостах нещадно кошмарять тих волонтерів, активістів та журналістів, які мають відношення до блокади. 
На трасі Костянтинівка - Бахмут вже більше трьох годин тримають на блокпості учасників блокади, вісім з яких було затримано вчора на ст. Кривий Торець - хлопці вийшли з райвідділків та направились на блокаду, вони два дні не їли і тепер менти без будь-яких пояснень не пропускають їх через блокпост. 

На виїзді з Харкова менти кошмарили колону активістів, які теж вирушили не блокаду - знову ж таки, без будь-яких пояснень. 
Сьогодні вранці мене та Дмитро Кравченко кошмарили на новоствореному мобільному блокпості донецьких ментів між містом Торецьк та селищем Щербинівка, де вчора було розігнано редут блокади. 

Подивіться як ці "правоохоронці" пояснюють заборону на проїзд через цей "блокпост" - начебто вони діють на основі "бойового наказу Антитерорестичного центру". 

Ні номеру цього наказу, ні дати, звісно, не вказують, але і їхати не дозволяють, що є грубим порушенням прав громадянина України. 
В результаті я тупо залишив свій поспорт ментам і пішов по трасі пішки, відразу з автозаків повискакували автоматчики, не розуміючи як діяти в данній ситуації, потім все-таки віддали документи Дмитру і пропустили авто. 
Якась паралельна реальність, їй Богу. А в цей час в 3 км від цього місця знову валять ешелони на окуповану Ясиновату та з неї і цей факт ментів, Нацгвардію та СБУ цікавить менше всього. 
Бля*і, що тут скажеш.