Хочу на чисту поговорити про становище людей в Україні, і

Хочу на чисту поговорити про становище людей в Україні, і "жирування" влади. Знаєте: сучасна влада шикарно "розсілася" у своїх кріслах. Війна є надзвичайно вигідною для них, адже приносить немалі прибутки і затикає роти мешканцям.


Зараз поясню, як це працює. Припустимо: наш чудовий президент веде торгівлю з окупантом, зарабляючи на цьому гроші, але в цей ж час він веде війну, "прекрасно" забезпечуючи солдатів. "Піднімаючи" армію, "змінюючи" її, даючи замість старої техніки нову, китайську, пробивні бронежелети та каски, подрану форму і до того ж брудну, "спалахуйку", як кажуть на неї військові.

Що ще додається до цього всього Знову ж міліарди+можливість спокійно робити своє брудне діло, адже народ розуміє, що йде війна і бунти та Майдан лише погіршать ситуацію, допоможуть пану Путіну далі наступати, побачивши внутрішні протиріччя в країні.
Що ж до блокади А виглядає так: "якась шавка на 3 рік війни стала незадоволена, що її обкрадують", "ах, ладно, опустимо її, залякаємо"... Не вийшло, пане Пєтя Пора вже зрозуміти, що ваша бандитська схема викрита і нікого не задовольняє.

А що до блокадників, то я щиро підтримую вас, так тримати, Незламні
Що ж файна схема. Грошики крапають, ротики закриті
А нам вже пора зрозуміти, що ми занадто швидко здаємося і занадто легко згоджуємося на будь-що. Проблема українців в тому, що вони дозволяють ворогам керувати собою. І річ тут не в "прекрасному" президентові, а в тому, що ми досі не усвідомили, поки не станемо Єдиним Народом не на короткий час, як було з Майданом, блокуванням судів..., а на завжди, доти нічого не зміниться