Кадри в «Укроборонпромі»: 

Кадри в «Укроборонпромі»: 

1. Гендиректор - Романов Роман Анатолійович, педагог-фізик, був директором автосалону. За те на минулих виборах Президента керував штабом кампанії Порошенко в Херсонській області. 
2. Перший замген.діректора - Пінькас Сергій Володимирович, очолював комунальне підприємство з вивозу сміття в Херсоні 
3. Заступник гендиректора з ЗЕД - 28-річний Гурак Денис, фахівець в області фармацевтики. 
4. Директор департаменту з нагляду та фінансово-господарської діяльності концерну – Херувимів Артур Володимирович, Закінчив Херсонський аграрний університет. Приватний підприємець, директор АТЗТ «ЮЖСПЕЦГІДРОКОМПЛЕКТ» (торгівля). У 2009 році притягувався до відповідальності за ухилення від сплати податків. 
5. Директор Житомирського бронетанкового заводу - Мосін Михайло. Родом з Херсона, де очолював КП «Херсонелектротранс» (тролейбусне депо), керуючи яким уклав фіктивний контракт на суму 988т.грн. Вина була доведена на суму 296т.грн. - 6 жовтня 2014 був засуджений з позбавленням права займати керівні посади, 
6. Директор Київського бронетанкового заводу - Лисиця Владислав. Родом з Херсона. Колишній начальник управління з продажу ПАТ «АвтоКрАЗ». 
7. Директор Харківського бронетанкового заводу - Козонак Віктор, родом з Херсона. Колишній директор херсонського автомобільного заводу «Анто-Рус», що входить до автохолдинг Порошенко. 
8. Директор ДП «Зоря - Машпроект» - Картошкин Костянтин Едуардович. З 2009-го по липень 2014 працював директором ПАТ «Севастопольський морський завод», власником якого був Порошенко. 

Картошкин давно відомий своїми проросійськими поглядами - з початком окупації Криму неодноразово висловлював свою позицію щодо підтримки анексії, в тому числі і на загальних зборах підприємства. Більш того, виступив з ініціативою націоналізації підприємства на користь міста Севастополя, що окупаційна влада Криму таки здійснила. 
(с) Sergiy Shevchenko