КМДА ХОЧЕ ПІДНЯТИ ЦІНИ НА ПРОЇЗД З 15 ЛИПНЯ

КМДА ХОЧЕ ПІДНЯТИ ЦІНИ НА ПРОЇЗД З 15 ЛИПНЯ


3a38c0d6


Київська адміністрація має намір підняти ціни на проїзд у метро до 5 гривень, у наземному транспорті до 4 гривень з 15 липня.

Брифінг з цього приводу анонсований на 24 травня.

Водночас на сайті КМДА опублікували проект розпорядження "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху".

"Це розпорядження набирає чинності з 15 липня 2017 року", - йдеться в документі.

Згідно з ним, вартість однієї поїздки автобусом, трамваєм, тролейбусом та фунікулером становитиме 4 гривні, метрополітеном – 5 гривень. 

У разі використання пластикової безконтактної картки вартість поїздки у метро становитиме від 5 гривень (при поповненні на 1-9 поїздок) до 4,5 гривні при поповненні на 50 поїздок. 

Також розпорядженням пропонується встановити вартість разового квитка на міську електричку у розмірі 5 гривень, а вартість єдиного разового проїзного квитка на міську електричку та трамваї № 4, 5 або автобуси № 59, 60, 61 – розмірі 7 гривень.

Заставна вартість пластикової безконтактної картки становитиме 12 гривень. Одноразово на неї можна буде придбати не більше 50 поїздок. Загальна кількість поїздок, яка може бути придбана на пластикову безконтактну картку, не може перевищувати 100 одиниць.

Термін дії пластикової безконтактної картки становитиме 6 місяців з дати придбання або останнього поповнення незалежно від кількості невикористаних поїздок.

При цьому вартість невикористаних поїздок, що залишилися на пластиковій безконтактній картці, термін дії якої закінчився, не повертатимуть.

Для студентів вищих навчальних закладів та учнів професійно-технічних навчальних закладів денної форми навчання

У прес-службі заступника мера Києва Миколи Поворозника попросили зачекати з коментаріями до брифінгу.

Те ж саме сказав і радник першого заступника голови КМДА із питань цінової політики Василь Яструбинський.

"Завтра буде все об’явлено, абсолютно вірно ви сказали. Анонсуємо проект розпорядження про зміну тарифів", - сказав Яструбинський.

#Украины #новости #України #НовостиУкраины #НовиниУкраїни #Украина #Україна