Кожного року, приблизно 9 травня у деяких людей починається істерія «победобесия».

Кожного року, приблизно 9 травня у деяких людей починається істерія «победобесия».


3a38c0d6

Довго, але корисно читати, лайками та репостити.

Давайте перейду на російсько-українську, щоб усім було зрозуміло :
9 мая — НЕ праздник. В здравом уме, человек не может праздновать 50-85 млн. смертей по всему миру. Не может праздновать разруху, геноциды, триллиардные потери и т.п.

Друзья, это означает, что отправлять отравляющие мозг открытки «С 9 мая» или «С Днём Победы!» не есть здраво. При желании отправить такую открытку, обязательно проконсультируйтесь с лечащим врачом.

За роки навчання на Кафедра новітньої історії України - КНУ, я хочу з вами поділитися декількома висновками, щоб допомогти розібратися:

В Україні не відзначають День перемоги у Великій Вітчизняній Війні. Велика Вітчизняна — наратив російської пропаганди, тої самої яка розповідає про казкових бандерівців, що їдять руських младєнцев.
Українці вшановують пам’ять всіх жертв, загиблих у цій війні разом з усім світом на День пам‘яті та примирення 8 травня.

Ми не надягали на себе зірки, георгіївські стрічки і не йдемо на маскарад — парад «перемоги».
Ми мовчки згадуємо. Пам‘ятаємо, вшановуємо і робимо висновки, щоб ніколи не повторити подібне.

Нагадую, що «символіка перемоги», яку використовують у Росії та її державах-посіпаках є ворожою для України, оскільки у 2014 році її скомпрометували усілякі незрозумілі особи під час анексії Криму та окупації Донбасу, розгортання бойових дій на Луганщині та Донеччині.

Нагадую, що за пропаганду такої або нацистської чи будь-якої іншої тоталітарної символіки, встановлено кримінальну відповідальність.

Втім, якщо ветеран війни, прийшов на меморіал у цей день. Це вважається нормальним

Не проводимо паради. Не беремо участі в автопробігах чи демонстраціях «Безсмертного полку». Проводити парад — бряцькати зброєю. Краще за ці гроші, видати ветеранам та інвалідам війни додаткові гроші. Тримайте свої пушки закритими. Це стосується і російських навчань коло нашого кордону. «Безсмертний полк» — знущання над пам‘ятю цих людей. Краще сходіть на могилку, тим паче нагода — цьогоріч 9 травня на «поминальні». Шашлички на кладовищі смажити не потрібно, сподіваюся тут додаткових пояснень не потрібно.
Україна обов’язково проведе парад. Це буде парад перемоги над російськими окупаційними, диверсійними та терористичними груповухами. Це стане логічним завершенням бойових дій.

Паради перемоги, які з 60-х років проводять у Кремлі є абсурдом: росіян не бентежить, що у 1939 році Червона армія разом з нацистами, нога в ногу проводила парад, окуповуючи тим часом Польщу. Так само їх не бентежить доля справжніх ветеранів війни, яких «компетентні люди» в радянському союзі просто калічили та вбивали. Як гадаєте, чому 20 років після війни цього побєдобесія не було Ми в Breakhistory відповімо на це питання 9 травня. Підписуйтеся, щоб не проґавити.

На останок, 8 чи 9 травня
Існує міф про різні часові пояси. Не повірите, але їх 24)) Акт капітуляції Німеччини було підписано у Реймсі (Франція) 7 травня 1945 року о 02:41 за центральноєвропейським часом. Відповідно, за цим часом, капітуляція нацистської Німеччини набувала чинності 8 травня о 23:01.

Сталіну захотілося ще раз підписати Акт капітуляції, щоб було більш урочисто. Це сталося в ніч з 8 на 9 травня у передмісті Берліну — Карлсхорсті.

Довіряйте фактам. Не ведіться на провокації та відрізняйте «ніколи.знову» від «можем повторить».