Конференц-центр у готельному комплексі «ONOVO»

В сучасному і затишному готелі «ONOVO» можна знайти конференц-зали, які підійдуть для проведення не тільки офіційних заходів (презентацій або наукових конференцій), але й розважальних (корпоративів, будь-яких урочистостей).

Конференц-центр у готельному комплексі «ONOVO»

Конференц-центр, що побудований на території комплексу пропонує:

  • 5 конференц-залів, відповідно до кількості учасників;
  • якісне обслуговування під час проведення заходу: кава, ланч, бенкет та необхідне устаткування;
  • розумні орендні ціни будь-якого приміщення;
  • велику площу залів, що позитивно впливає на атмосферу загалом та результат зокрема;
  • можливості для заселення учасників конференції з інших міст;
  • сучасну техніку для проведення заходів на найвищому рівні (великі плазмові екрани, планшети, проектори, мультимедійні програвачі тощо).

В чому привабливість конференц-залів у готелі «ONOVO»?

Успішна робота й висока продуктивність багато в чому залежить від приміщення та інтер’єру. Грамотно підібраний конференц-зал буде не тільки сприяти якнайшвидшому вирішенню важливих питань, але й виступати у ролі візитної картки його організаторів. Саме тому, вибір правильного місця для зустрічі з діловими партнерами – це запорука майбутнього успіху. Дуже важливо, щоб партнери не відчували напруги у приміщенні.

Конференц-центр у готельному комплексі «ONOVO»

Готельний комплекс «ONOVO» в Києві - це, перш за все, затишок та спокій, адже навколо дивовижна природа. Це сприяє не тільки вирішенню важливих проблем, але й дозволить гостям розслабитися та відчути невимушену атмосферу.

Переваги наших конференц-залів:

  • Високоякісна шумоізоляція;
  • Безпека на найвищому рівні;
  • Ідеальні кліматичні умови;
  • Комфортний інтер’єр.

Послуги готелю

У готелі «ONOVO», окрім комфортабельного приміщення, клієнти мають змогу отримати і пакет додаткових послуг. Є можливість орендувати обладнання для організації зустрічей, зробити перерви на ланч та кава-брейки, провести бенкетні заходи та урочисті вечері. Гості можуть залишитися у номерах із сучасним оформленням.

Вартість додаткового обслуговування входить до вартості оренди конференц-залу. Працівники готелю завжди радо принесуть пляшку свіжої води або чашку ароматної кави, приготують ланч, а також допоможуть з підключенням обладнання для проведення конференції чи корпоративу.

Особливі умови оренди конференц-холів у Києві

Ми залюбки відповімо на всі питання, що стосуються оренди приміщень у готелі «ONOVO». Можна подзвонити по телефону або ж на сайті залишити заявку та швидко отримати відповідь на свою електронну пошту. Радимо потурбуватись про завчасне орендування конференц-залу, адже необхідний саме Вам вже може бути орендований.