Місто Запоріжжя може «стати» ремонтним депо для швидкісних потягів, куплених для Євро-2012... #Лента_новостей@zp_events #Новости@zp_events

Місто Запоріжжя може «стати» ремонтним депо для швидкісних потягів, куплених для Євро-2012... #Лента_новостей@zp_events #Новости@zp_eventsНапередодні проведення чемпіонату Європи з футболу, який у 2012 році приймала Україна, «Укрзалізниця» придбала два швидкісних електропотяги Shkoda. Зараз вони несправні, і ремонтувати їх пропонують у Запоріжжі.

Член правління компанії, Франтішек Буреш, наголосив на тому, що «Укрзалізниця» має власні ресурси та потужності для ремонту цього рухомого складу, і віддавати транспорт у Європу сенсу немає. Адже повернути його на колії можуть у тут, у Запоріжжі. Особливо це вдасться, якщо компанія-керівник, Shkoda, зможе надати усі необхідні креслення та головні компоненти для ремонту.

Раніше, як пише «Депо» ( з посиланням на прес-службу компанії, головний залізничний перевізник неодноразово намагався «залишити» ремонт потягів на території України, але компанії пропонували на тендерах занадто високу вартість, і усі компанії були закордонними.

Електропотяги Shkoda працювали спочатку на маршрутах тодішніх «футбольних столиць» — міст, де проходили матчі Євро-2012, а по завершенню змагань їх переставили на інші маршрути по Україні, які потяги обслуговували до 2018 року, поки не вийшли з ладу. На території нашої держави транспорт «намотав» понад 1 млн км.