Нінішні не збираються домовлятися про будь-що з нами. Вони домовилися з попередниками і Московією, поки що не можуть все реалізувати публічно, бо є небезпека внутрішнього вибуху. Щоб флегматизувати вибухонебезпечні прошарки, здійснюється цілеспрямована і наразі ефективна пропаганда

Нінішні не збираються домовлятися про будь-що з нами. Вони домовилися з попередниками і Московією, поки що не можуть все реалізувати публічно, бо є небезпека внутрішнього вибуху. Щоб флегматизувати вибухонебезпечні прошарки, здійснюється цілеспрямована і наразі ефективна пропаганда "втомилися, народ не хоче воювати, треба домовлятися", війна у свідомості населення трансформується в конфлікт, нібито винних в цьому нема, просто народ у нас такий. 

Все ведеться до повернення статускво, який був до Майдану-2, лише без Януковича і з безвізовим туризмом в ЄС. 
Майданівці і активні учасники війни, які не пішли на заботітки до нинішньої влади і попередників, якщо ми цю тенденцію не здолаємо, нам доведеться тікати або отримувати вироки. 
Часу дуже мало. 
Все самим, і держава, і великий бізнес тут будуть проти нас, малий і середній - не знаю. Мало вірю в наш бізнес за нинішнього стану.

Святослав Стеценко

#Украины #новости #України #НовостиУкраины #НовиниУкраїни #Украина #Україна