Олег Тягнибок 

Олег Тягнибок 


З самого початку війни з Московією позиція ВО "Свобода" щодо бізнесу на крові, який веде з ворогом чинна влада, чітка і послідовна: ми вимагаємо повністю заборонити торгівлю з тимчасово окупованими територіями. Крапка! 

Всі розмови, що "путін нападе" чи що "шахтйори підуть в апалчєніє" - залиште ці страшилки для себе. А може шахтарі без роботи вийдуть проти ОРДЛО і прикриється ваша "контрабандна лавочка" 
Ще 12 червня 2015 р. нардеп-свободівець Юрій Левченко зареєстрував у Верховній Раді законопроект №2066а «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України»: 

влада вже майже два роки (!!!) блокує свободівську вимогу: законопроект навіть відмовляються вносити у порядок денний ВР! 
Негайне ухвалення цього законопроекту - одна з вимог Маршу Національної Гідності, на який закликає ВО "Свобода", Національний Корпус та "Правий Сектор". 

Якщо підтримуєте - приєднуйтеся! 
Київ, Майдан Незалежності, середа, 22 лютого 10:00. 
Разом - сила! 

Текст проекту Закону України «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України» №2066а від 12.06.2015: 

Стаття 1. На території України забороняються будь-які операції з постачання товарів (послуг, робіт), які були ввезені та/або вироблені (отримані) на тимчасово окупованих територіях України. 
Стаття 2. Забороняється укладення правочинів, на підставі яких у фізичних та юридичних осіб виникають будь-які зобов’язання перед суб’єктами господарської діяльності, які зареєстровані чи здійснюють свою діяльність на тимчасово окупованих територіях України. 
Стаття 3. Забороняються будь-які операції з постачання товарів (послуг, робіт) на тимчасово окуповані території України. 
Кабінет Міністрів України за поданням Ради національної безпеки і оборони України може прийняти рішення про надання дозволу на постачання товарів (послуг, робіт) на тимчасово окуповані території виключно у випадках, якщо такі товари (послуги, роботи) є необхідними для запобігання техногенних катастроф та ліквідації їх наслідків або для надання першочергової допомоги постраждалому цивільному населенню внаслідок збройної агресії Російської Федерації. 
Стаття 4. Кабінет Міністрів України за поданням Ради національної безпеки і оборони України може прийняти рішення про надання дозволу на здійснення операцій щодо постачання товарів, визначених статтею 1, та укладення правочину щодо купівлі товарів із суб’єктами господарювання, визначеними статтею 2 цього Закону, у випадку, якщо відсутність таких товарів може призвести до настання надзвичайної ситуації на території України. 

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ 
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 
2. Кабінету Міністрів України протягом тридцяти днів після опублікування цього Закону: 
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; 
забезпечити приведення актів міністерств, інших органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом. 
Офіційний портал Верховної Ради України 
Нормативно-правові акти з питань адміністративно-територіального устрою України 
w1.c1.rada.gov.ua