Олег Тягнибок 

Олег Тягнибок 


Ось вам, товариство, і європейські цінності, і європейські санкції. Ось вам їхня «щирість» у боротьбі з Путіним! Ось вам угодовство та бездарність міжнародної політики нашої влади! 

«Американці не можуть штрафувати німецькі підприємства за те, що ті займаються бізнесом у іншій країні», – заявила вчора міністр економіки Німеччини Бригіта Ципріс. 

Ці слова – реакція Берліну на нові санкції США проти Московії, що мають вдарити по європейських компаніях-партнерах Кремля у нафтогазовій сфері. 

Ба більше, Німеччина навіть пригрозила Сполученим Штатам контрзаходами у відповідь на антиросійські санкції. 

Думали, Україна їх турбує чи може верховенство права Їх турбує виключно власний бізнес! 

Ми, свободівці, про це говоримо вже чотири роки: МІНСЬК НЕ ПРАЦЮЄ! 

Формат перемовин «Україна – РФ – Німеччина – Франція» недієздатний. Це треба негайно змінювати, інакше війна не закінчиться ніколи! 

Після останніх подій нарешті вже для всіх очевидно: перемовини в Мінську ведуться насправді в межах схеми «Україна – Путін – торгівельні партнери Путіна». А отже, питання "чиї інтереси вони захищають" стає риторичним. 

Укотре "Свобода" повторює: лише перехід до «будапештського формату», з НЕГАЙНИМ підключенням до перемовин щодо Донбасу і Криму США та Великобританії, які є гарантами територіальної цілісності України згідно з Будапештським меморандумом, може дати правильний результат для України й українців. 

Інакше ризикуємо під улесливі слова бізнес-партнерів Кремля втратити найцінніше – Українську державу.
#Украины #новости #України #НовостиУкраины #НовиниУкраїни #Украина #Україна