"Опоблок" заплатив Манафорту $1 млн


Американський політолог Пол Манафорт у 2014 році співпрацював із "Опозиційним блоком".
Про це йдеться у статті Bloomberg.
Контакти Манафорта з проросійськими політиками в Україні не обмежуються співпрацею з колишнім президентом Віктором Януковичем і "Партією Регіонів".
"Вже після того, як Янукович втік в Росію і анексії Росією Криму в 2014 році, Манафорт 17 разів повертався в Україну, отримавши щонайменше $1 млн за допомогу у переобранні проросійських політиків", - пише видання.
Через місяць після анексії Криму, Манафорт повернувся до України консультувати проросійську партію "Опозиційний блок" у парламентській виборчій кампанії 2014 року. Як повідомив виданню один з лідерів партії Нестор Шуфрич, Манафорт наполягав, що партія має одночасно виступати проти вступу України до НАТО і бути "голосом" проросійського населення на сході України.
За словами іншого представника партії, ім’я якого видання не наводить, Манфорт особисто затверджував партійний список кандидатів "Опоблоку" у депутати Верховної Ради.
Шуфрич повідомив, що партія заплатила Манафорту $1 млн і, що він особисто відсвяткував з ним цю подію за пляшкою коньяка в київському офісі політтехнолога.
Як повідомлялося, влада Белізу почала розслідування щодо відмивання коштів екс-президентом України Віктором Януковичем і американським політтехнологом Полом Манафортом через Киргизстан.
Читайте також Манафорт і Янукович відмивали гроші через Киргизстан

#Украины #новости #України #НовостиУкраины #НовиниУкраїни #Украина #Україна