Отут вже Путін не винен! 

Отут вже Путін не винен! 


На Львівщині триває боротьба громадського руху «Стоп лісоцид» з лісовою мафією. У рух входять кілька львівських спільнот. Ми не ховаємо своїх обличь за масками і на всі заходи кличемо з собою журналістів. Публічно несемо в обласну раду свої пропозиції з проханням розглянути і проголосувати, ідемо до лісників з питаннями, перекриваємо дороги лісовозам і питаємо документи на деревину, викликаємо поліцію. А керівники лісгоспів напротивагу Руху виводять тітушок-лісушок, погрожують активістам. 

2 червня керівник обласного управління Лісового господарства Анатолій Дейнека привів на нашу мирну акцію під управлінням поліцію та людей з шевронами добровольчих батальйонів. Сам тим часом змився з установи разом зі своєю свитою. Ці люди у камуфляжах стали тут членами команди – беруть участь у нарадах, слуханнях і називаються «гомадські ради при…». Розказують, скільки добра зробив начальник і скільки лісу завіз в АТО для будівництва бліндажів. 
Хто вони Справжні служиві, чи запроданці – як відрізнити Такі ж люди у зеленому захоплюють інші будівлі країни, перекривають дороги, пікетують ради і міністерства. Країну «шатунить» і штормить. Честь військових спаплюжили - кожен князьок тримає свою армію. 
Активістам закидають в обличчя: якщо ти патріот, ти маєш їхати на фронт і там показувати геройство. І в цей час отримують відкат з чергового державного замовлення. І в цей час ті, з фронту, стають стіною проти народу у містах. 

Я звертаюся до командирів: відсівайте зерно від полови, ведіть внутрішню безпеку і, врешті, просвіту та пропаганду. Ваші шеврони продаються на базарах і їх може купити будь-хто. Навіть українським добровольцям в німецькій СС «Галичина» щотижня читали лекції про честь солдата, мародерів розстрілювали, а українські священики тут щонеділі правили Служби і говорили їм про християнські цінності солдата. 

Ми не переможемо, якщо такі перевертні будуть паплюжити нашу армію і будуть паралельно воювати проти свого народу. Путін не винен. Якщо: поліція – з народом, церква – поза політикою, то армія – в межах полігону і фронту. 

Якщо ми не зрозуміємо, що справжня загроза для країни не путін а місцеві хруні, нам кінець. Ми самі своїми руками знищимо країну.

Курій Василь

#Украины #новости #України #НовостиУкраины #НовиниУкраїни #Украина #Україна