Перший цього року «Запорізький трамвай» з оновленим дизайном зібрано... #Лента_Новостей #Новости

Перший цього року «Запорізький трамвай» з оновленим дизайном зібрано... #Лента_Новостей #Новости


3a38c0d6


На черзі – ще три. Про це повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

У Запоріжжі з 2017 року реалізовується програма міського голови Володимира Буряка «Запорізький трамвай». За чотири роки завдяки цій програмі в місті оновили близько 70% трамвайного парку – виготовили власні трамвайні вагони, придбали низку європейських машин та капітально відремонтували наявні трамваї.

– За роки реалізації програми «Запорізький трамвай» ми вже зібрали 11 вагонів, придбали 13 європейських трамваїв, а також виконали капітальний ремонт існуючих. Як і раніше, трамваї запорізького виробництва «одягнені» в вишиванки – це фірмовий бренд муніципального транспорту міста. Разом з тим, дизайн вагону, як і обшивка салону та кабіна водія, видозмінилися, встановили й більш сучасну систему опалення та освітлення, – зазначив Володимир Буряк.

Нагадаємо, трамвай з оновленим дизайном розпочали збирати в травні. Нові вагони пройшли повний апгрейд – змінились салон, кабіна водія, системи опалення, освітлення і тому подібне. Завдяки цьому тепер запорізькі трамваї матимуть сучасний європейський вигляд.

Міський голова також повідомив, що в місті вирішена проблема з нестачею водіїв трамваїв і тролейбусів. Як писав сайт “Запорозька Січ”, їх будуть навчати на базі Запорізького ліцею залізничного транспорту. Перша група з 12 осіб уже набрана. Вона розпочне навчання з 1 вересня.

Нагадаємо, цими вихідними було відкрито новий маршрут №98, який сполучає Південний мікрорайон з Міжнародним аеропортом Запоріжжя. На ньому працюють 6 великих автобусів. Маршрут проходить через автовокзал та залізничний вокзал «Запоріжжя-I» та є зручним та комфортним для гостей Запоріжжя та містян.