Правоохоронці розшукали стрілка, який поцілив у власника запорізького ресторану... #Новости@zp_events #Лента_новостей@zp_events

Правоохоронці розшукали стрілка, який поцілив у власника запорізького ресторану... #Новости@zp_events #Лента_новостей@zp_eventsПравоохоронці на підставі суду затримали чоловіка, який вистрілив у мешканця Запоріжжя, власника ресторану. Між чоловіками розв’язався конфлікт. Про затримання стрілка повідомляє прес-центр Національної поліції Запорізької області.

21 січня його оголосили в розшук. Стрілянина відбулася через конфлікт всередині ресторану. Після цього чоловік підстеріг свого кривдника біля його будинку по вулиці Культурній і вистрілив в нього з карабіна. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.15 (замах на злочин), ч.2 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Поліцейські 30 січня встановили місцезнаходження підозрюваного. Його затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України на підставі ухвали Комунарського районного суду міста Запоріжжя.

Крім того, поліцейськими було вилучено карабін, з якого ймовірно було скоєно постріли у потерпілий. На даний час вилучене направлено на експертизу до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.