Расєя проти блокади, оркі проти блокади, що аж завили вже, українська влада проти блокали, це так, для розуміння поточного моменту.

Расєя проти блокади, оркі проти блокади, що аж завили вже, українська влада проти блокали, це так, для розуміння поточного моменту.

У Гройсмена досі альтернативи "тупо нема", Аваков просить наказу на силовий розгін активістів блокади, Алєров сказав що наказ виконає. Треба бути повним дебілом, щоб просто навіть думати про таке, адже всім уже все зрозуміло. А виходячи з того, що такі заяви звучать після ультиматуму терористів Ахмєтову, то це взагалі викликає багато запитань.
Що ж ми маємо Три роки Україна сама спонсорує війну проти себе,утримуючи на своєму балансі окуповані росєєю території. Три роки нас кормлять казками про те, що от от рашка впаде і в них не стане грошей на ОРДЛО, а насправді ми самі те ОРДЛО фінансували весь час. Ахмєтов возив для получленців провізію під виглядом гуманітарки, та амуніцію(всі памятають історію з раціями). По суті весь цей час Україна платила таку собі данину терористам, щоб ті не чіпали бізнес Ахмєтова. Воно нам треба Схема Роттердам+ дозволила наживатись гівнюкам по обидві сторони лінії зіткнення, а платили за це ми. Блокада викрила калосальну прірву між нами і влалою. Ми боремося за європеське майбутне і справедливість, вони за схеми, договорняки та непорушність існуючої системи.
Brett Zane