Російські спецслужби використовували

Російські спецслужби використовували "ВКонтакте" й "Однокласники" в період підготовки до вторгнення в Україну, - СБУ.


Спецслужби Російської Федерації активно застосовували інформаційно-психологічні операції проти України через російські соціальні мережі "ВКонтакте" й "Однокласники" в період підготовки до військового вторгнення в Україну. 

Про це під час круглого столу в Києві повідомила заступниця начальника департаменту контррозвідувального захисту в сфері інформаційної безпеки СБУ Юлія Лапутіна. 

"Період підготовки до військового вторгнення супроводжувався активним застосуванням спецслужбами РФ спеціальних інформаційних та інформаційно-психологічних операцій проти України. Зокрема, шляхом створення, адміністрування, штучного нарощування відвідуваності антиукраїнських та проросійських груп в українському сегменті російських соцмереж "ВКонтакте" й "Однокласники", - заявила вона. 

"Відомо, що значна частина вказаних груп адмініструвалася з території РФ, також застосовувалися заходи вербування спецслужбами РФ громадян України, які у деяких випадках за грошову винагороду, які перераховувалася через сервіс "Яндекс.Гроші", здійснювали акції на шкоду територіальній цілісності, суверенітету та безпеці України", - додала Лапутіна.

Ну шо на це сказти 1С теж, певно, використовувалась, й Кінопошук також. А Русвесна та Раша тудей продовжують працювати й зараз, до них у СБУ претензій нема.

#Украины #новости #України #НовостиУкраины #НовиниУкраїни #Украина #Україна