Розділ «Географія» від “Всеосвіта”

Проект «Всеосвіта» всебічно сприяє педагогам у висвітленні власних науково-практичних надбань, які ви можете розміщувати у відповідному розділі та отримати за ваш матеріал офіційний нагородний документ, що підтверджує внесок у розвиток сайту.

Вчителі різних профілів діляться своїми унікальними документами за потрібною вам темою. Відкриваючи роботу, що зацікавила, ви можете залишати коментарі до статті, висловлювати побажання, або ділитися власним враженням щодо викладеного матеріалу, бачити кількість переглядів. Це позитивно вплине на профіль автора загалом.

Публікації упорядковуються у розділи за навчальними дисциплінами. Для зручного пошуку потрібного матеріалу статті згруповано у підрозділи за формою викладеного матеріалу: Стаття, Наукова робота, Відеоурок, Презентація, Конспект, Тест, Робоча програма, Інші методичні матеріали, Інтерактивні матеріали; а також за класами: Дошкільнята, 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й, 6-й, 7-й, 8-й, 9-й, 10-й, 11-й, 12-й. Тож вчитель (-ка) має можливість встановлювати фільтри і швидко знаходити інформацію, яка зацікавила.

Розділ «Географія» від “Всеосвіта”

У розділі «Географія» репрезентовано майже 1960 методичних матеріали. Широко представлені презентаційні доробки, які можуть бути використані як на уроках, так і на позакласних й гуртових заняттях. Ви можете ознайомитися з науково-дослідницькими матеріалами, опорні конспекти взяти за основу під час підготовки до уроків. Перевірити знання можна, обравши тематичні тести; географічні ігри пробудять інтерес та додадуть жвавості у процес вивчення предмету. Практичні роботи стануть у нагоді при проведенні досліджень та географічних відкриттів. Квести, кросворди, картки-завдання будуть доречними у позакласні години, сприятимуть розвитку інформаційної компетентності.

Вчителі знайдуть багато корисних ідей як зацікавити учнів предметом, зробити викладання максимально легким, захоплюючим, пробудити інтерес до самостійного вивчення курсу, розширять світогляд школярів.

Розділ буде цікавим як викладачам предмету «Географія», керівникам гуртків та дітям, які цікавляться наукою про явища та процеси, хочуть глибше дізнатися про зв’язки між природним середовищем та діяльністю людини, брати участь у практичних дослідженнях, конференціях та робити власні відкриття.

За кількістю переглядів того чи іншого матеріалу можна зрозуміти наскільки цікавий даний матеріал для аудиторії, частоту переглядів та його актуальність. Дата вказує на час розміщення матеріалу. Матеріали можна переглядати як он-лайн, так і скачувати на свій комп’ютер та роздруковувати.

База науково-практичних, інформаційних матеріалів у розділі «Географія» постійно розширюється та поповнюється новими розробками. Кожен вчитель може долучитися до поповнення бібліотечного фонду порталу «Всеосвіта» та стати автором цікавих, пізнавальних матеріалів, які будуть корисними педагогам для покращення та вдосконалення освітнього процесу.