САКВАРЕЛІДЗЕ: ПОРОШЕНКО ОРГАНІЗУВАВ НАЙБІЛЬШУ СХЕМУ ПОЛІТИЧНОГО РЕЙДЕРСТВА В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

САКВАРЕЛІДЗЕ: ПОРОШЕНКО ОРГАНІЗУВАВ НАЙБІЛЬШУ СХЕМУ ПОЛІТИЧНОГО РЕЙДЕРСТВА В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Президент Петро Порошенко організував найбільшу схему політичного рейдерства в історії України, зокрема рейдернув здобутки Майдану.

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе в ефірі програми Михайла Саакашвілі «Інша Україна» на телеканалі ZIK.

«Ми всі свідки, жертви і потерпілі від найбільшої схеми політичного рейдерства в історії України. Вони просто рейдернули Майдан», — вважає Сакварелідзе.

Він переконаний, що Порошенко боїться людей після того, як його назвали зрадником та кричали йому «ганьба».

«Петро Порошенко, коли бачить протестуючих, кидається на них і використовує «ефект Президента», щоб якось збентежити», — сказав представник РУХУ НОВИХ СИЛ.

На думку Сакварелізде, Порошенко веде чисто технологічну кампанію.

«Вони будуть реєструвати фальшиві партії, вони закриваються весь телевізійний ефір. Він фактично під себе підім’яв всі центральні телеканали. Єдиний посил, який він доводить до нарду – я поганий, але інші гірші, ніж я», — підсумував Давід Сакварелідзе.

Сакварелідзе розповів, що в нього була можливість близько року спілкуватись і працювати з Петром Порошенком.

«Він не та людина, яка про щось не знає. Він мало не лампочки закручує сам в Адміністрації Президента. Він доходить до такого мікроменеджменту, що можна здивуватись, до таких дурниць, до яких Президент не повинен доходити», — повідомив екс-заступник Генпрокурора.

Нагадаємо, 26 травня під час візиту Петра Порошенка до Одеси вхід до Стамбульського парку, де відкривали Потьомкінські сходи, загородили парканами для одеситів, громадських активістів та журналістів.