Сила соцмережі: у центрі Києва демонтували вивіску піцерії. 

Сила соцмережі: у центрі Києва демонтували вивіску піцерії. 


Столичні жителі через повідомлення у соцмережі домоглися демонтажу величезної і яскравої вивіски у центрі Києва, яку планували відкрити 4 березня. 

Нова піцерія з’явилася на вулиці Льва Толстого, а гігантську вивіску повісили просто на історичну будівлю кінотеатру "Київ". 

Користувачі facebook не писали скарг чи петицій, не викликали поліцію, а просто висловлювали свою думку на власних сторінках та сторінці піцерії. 

"Хлопці, вивіска настільки мала, що її практично не видно, вас ніхто не знайде. Зробіть, будь ласка, помітнішими свої вказівники, он скільки місця пропадає на колонах", - жартував активіст Володимир Хенгістов. 

"Зніміть свою незаконну рекламу самостійно. І зробіть це швидко-швидко", - написав на сторінці піцерії керівник Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Андрій Фіщук. 

На тому, що вивіска незаконна наголосила і директор Управління реклами Києва Наталя Гончарова. 

Керівництво закладу оперативно відреагувало на критику – вивіску на будівлі кінотеатру "Київ" демонтували упродовж 2 годин. 

"Ми отримали велику кількість відгуків про нашу нову вивіску на Льва Толстого. Тому прийняли рішення зняти її негайно. Протягом декількох годин вивіска буде знята!", - повідомили на сторінці піцерії у facebook. 

Згодом приїхав кран, і вивіску прибрали.