Сьогодні для кожного українця надзвичайно важливий за своїм значенням і духовним змістом день. Адже щороку, у день свята Покрови Пресвятої Богородиці ми віддаємо шану українським захисникам та захисницям усіх поколінь.

Сьогодні для кожного українця надзвичайно важливий за своїм значенням і духовним змістом день. Адже щороку, у день свята Покрови Пресвятої Богородиці ми віддаємо шану українським захисникам та захисницям усіх поколінь.Восьмий рік поспіль наші військовослужбовці боронять країну, відстоюючи не лише європейський цивілізаційний вибір, але й саме право існування України як незалежної держави.

Завдяки мужності і героїзму особового складу Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та інших силових структур, тисяч добровольців, волонтерів і небайдужих громадян вдалося зупинити агресора та активізувати політико-дипломатичний шлях припинення війни на Сході нашої країни.

Ми пишаємось своїм військом та віддаємо заслужену шану людям, які присвятили життя нелегкій військовій службі та з гідністю виконують важливі і складні завдання щодо захисту держави. Україна безмежно вдячна усім вам за це.

Вшановуючи захисників та захисниць, пам’ятаємо усіх, хто в різні часи загинув у боротьбі за свободу і незалежність нашої держави.

З Днем захисників і захисниць України!

Фото: Reuters