Суд триває: топ-5 брехні російської сторони у Гаазі

Суд триває: топ-5 брехні російської сторони у Гаазі


1. Події на сході України є не військовою агресією, а внутрішньо-українським конфліктом, – Росія. 

Насправді, заявив Золотухін, російські сили створювали, підтримували фінансово та проводили підготовку відповідних парамілітарних організацій на Донбасі ще у 2009 році «в контексті підготовки до активних дій проти України». 

2. Також Росія заявила, що MH17 міг бути збитий українськими військовими, оскільки відповідні частини ЗСУ та техніка також могли знаходитися в наближенні до місця катастрофи, а міжнародна розслідувальна комісія та JIT не враховували російських доказів.

3. Неправда й те, що російської зброї та російських військових немає на Донбасі. 

Зі слів Золотухіна, InformNapalm, Atlantic Council, Simon Ostrovsky, Bellingcat, Stop Terror, Security Service of Ukraine та інші організації, журналісти, експерти та волонтери створили гігабайти доказів того, що представники регулярних російських військових частин знаходилися на Донбасі. Є також і підтвердження тому, що російські війська використовували зброю, брали участь у бойових зіткненнях, постачали зброю і важку техніку російського виробництва терористам.

4. Окрім цього, Україну звинуватили у недотриманні Мінських домовленостей.

5. Зі слів Росії, блокада свідчить про те, що Україна сама є спонсором тероризму. Та на українських підприємствах, які ще не встигли вкрасти росіяни, працюють громадяни України, що отримують зарплатню та сплачують податки до українського бюджету.