Свято Holi Fest в честь дня Молоді!

Свято Holi Fest в честь дня Молоді!


День молоді – чудове літнє свято! Час коли школярі та студенти закінчують навчання та йдуть на канікули! Час нових відкриттів та яскравих емоцій! Час для кольорового Holi Fest!

Цього року, святкування дня Молоді в Україні припадає на 25 червня. Чудова можливість для організації фестивалю фарб Холі! Свято буде місцем для зустрічі нових та старих друзів. Молодь зможе відпочити та завдяки яскравим фарбам, надихнутись на нові звершення!

Молодь любить веселитись, збиратись з друзями та разом проводити час, а фестиваль Холі це саме те місце де можна все здійснити! Holi Fest для молоді це місце де кожен зможе виразитись за допомогою кольорових фарб та розфарбувати світ навколо! Молодість – це чудовий період в житті. Тому, на день Молоді реалізуй всі свої найсміливіші задуми!

Приєднуйся до організації свята фарб і Ти! Проведи яскравий Holi Fest в своєму місті!
Фарбу Холі для власного Holi Fest можна замовити за контактами:
683 25 99, Богдан

Дивись всі фестивалі HoliFest в Україні: #Гулал #холі #фарба #holi_fest #Holi_Fest #ФестивальФарбХолі #colorfestua #summer #holiua #фестивальфарб #фарби #День_Молоді #молодь #Розфарбуй_літо #драйв #свято #свято_фарб #літо #відпочинок #друзі #фестиваль #фарби_холі_Україна #фестиваль_фарб #свято #фарби_Холі