У хабі “Платформи спільних дій” кращі з кращих зустрілись аби продемонструвати свою майстерність... #Лента_новостей #Новости

У хабі “Платформи спільних дій” кращі з кращих зустрілись аби продемонструвати свою майстерність... #Лента_новостей #Новости


3a38c0d6


Не задля призів, а задля жаги змагань, щоб показати на що здатні разом – так гравці кажуть про цей турнір. На участь у турнірі подали заявки 25 команд. З них до лан-фіналу, тобто зустрічі в одному приміщенні, пройшло вісім, в кожній по п’ять гравців.

Чемпіонати з кіберспорту все більше набирають популярності. Однією з провідних дисциплін, в яких змагаються гравці є Dota 2. Щорічно у всьому світі проводяться турніри з мільйонами учасників. До пандемії – збираючи стадіони.

Організатори кажуть, в першу чергу захід проводять аби гравці мали змогу спілкуватись та обмінюватись досвідом. Адже на меті — вивести учасників на рівень Всеукраїнських та міжнародних змагань.

-Це одна із основних дисциплін з кіберспорту взагалі в світі, тому ми вирішили провести ці змагання, і, думаю, що найближчим часом ми будемо проводити ще, — розповів менеджер громадської організації «Платформа спільних дій» Дмитро Халілов. — Це найпопулярніші ігри, грають і в Запоріжжі, і в світі, тому така зацікавленність серед молоді і ми дуже пишаємось, що можемо підтримати і зробити такий захід.

Об’єднання та командний дух – перше, що потрібно для перемоги. Саме так кажуть учасники турніру з DOTA2. Ця дисципліна є однією з найпопулярніших у світі кіберспорту.

-Це кращі з кращих, які будуть зараз тут брати участь. Це, слідчо, , 1/2, фінал і закінчили. На даний момент ми будемо розтягувати по 40 хвилин матч приблизно, — пояснив голова регіонального відділення Федерації кіберспорту України в Запорізькій області Єгор Фермін.

Для гри кожен учасник обирає свого героя. В Dota 2 іх більше сотні. Але яким будуть грати саме в цей раз до самої гри не знають. Адже є умова – виключення деяких героїв з гри самими учасниками команд задля того, щоб були рівні можливості.

-Синергія, так, якщо її немає — не можна грати. Взагалі ніяк. Якщо ви не розумієте один одного — як би не хотілося, це не вийде. Ми приїжджаємо щоб не тільки побачити як ми граємо, припустимо, або нас подивилися. Тобто спілкуватися тактиці там, тобто, ну, звичайні праки грають між собою, тобто тренуватися. Це завжди досвід, досвід і ще раз досвід, — розповіли учасники турніру Максим Любезний та Андрій Єлфімов.

Аби здобути перемогу, хлопці вже багато років грають разом та спостерігають за грою інших команд, з якими зустрілись на турнірі. Вже після фіналу, вони готуються зустрітися на чергових змаганнях навесні.