У Запоріжжі оновлять міський електротранспорт... #Лента_новостей #Новости

У Запоріжжі оновлять міський електротранспорт... #Лента_новостей #НовостиУ ході 48-ї сесії міськради депутати внесли зміни до міської цільової програми «Забезпечення належної та безперебійної роботи комунального підприємства «Запоріжелектротранс» на 2018-2021 роки». А саме – передбачили придбання чотирьох тролейбусів, які раніше експлуатувалися у країнах Євросоюзу.

У 2020 році планувалося придбати три тролейбуси з країн Європейського Союзу. Однак, зваживши на потребу у поліпшенні якості рухомого складу КП «Запоріжелектротранс», було вирішено збільшити їх кількість до чотирьох.

Вартість одного тролейбуса запланована у сумі 2 мільйони 499 тисяч гривень. Таким чином потрібна сума на придбання чотирьох тролейбусів – 9 мільйонів 996 тисяч гривень.

Нагадаємо, розвиток комунального електротранспорту є частиною міської програми розвитку комунального громадського транспорту. Вона розроблена за дорученням міського голови Володимира Буряка, який контролює її впровадження.

Програма включає також придбання великих автобусів, відкриття нових автобусних маршрутів з автобусами великої місткості. Впродовж кількох років було придбано 95 великих автобусів. Відкрито автобусні маршрути №№ 17, 18, 29, 39, 56, 59, 72, 86, 94. Також планується відкрити маршрут, який курсуватиме між аеропортом та центром міста.