У Запоріжжі 21 травня зазвичай проводили парад вишиванок та інші різноманітні акції. Однак цьогоріч через карантин день вишиванки відзначають челенджом у соцмережі “Ми діти твої, Україно!” #новини #news #новости #лента_новостей

У Запоріжжі 21 травня зазвичай проводили парад вишиванок та інші різноманітні акції. Однак цьогоріч через карантин день вишиванки відзначають челенджом у соцмережі “Ми діти твої, Україно!” #новини #news #новости #лента_новостейУ Запоріжжі вирішили відсвяткувати День вишиванки онлайн. Міжнародне свято традиційно відзначають в різних куточках світу щороку в третій четвер травня.

В нашому місті в цей день зазвичай проводили парад вишиванок та інші різноманітні акції. Однак цьогоріч 21 травня через карантин день вишиванки відзначають челенджом у соцмережі “Ми діти твої, Україно!” Його ініціював департамент освіти і науки Запорізької міськради. Мета онлайн-конкурсу — зберегти та розповісти усім про народні традиції створення та носіння етнічного одягу — вишиванки. А також – згуртувати школярів, учнів та вчителів на карантині.

Учасниками такого святкування Дня вишиванки вже стали кілька десятків запоріжців. Аби приєднатися до онлайн-челенджу достатньо зняти та розмістити на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук цікаве відео чи світлини під хештегом #яувишиванціzp. Тож усіх охочих запрошують долучитись до акції 3 15 до 21 травня.