Українка, яка змусила говорити про себе весь світ!!! 

Українка, яка змусила говорити про себе весь світ!!! 


"Я впевнена, що дійсно можу бути тією людиною, яка змінить правила гри в модній індустрії. Світ готовий до моделі в інвалідному кріслі" - так говорить 23-х річна модель з Дніпра Олександра Кутас, у якій нижня частина тіла повністю паралізована. 

Патріоти, ця історія про сміливу дніпрянку, яка пережила пошкодження спинного мозку при народженні і ніколи не могла ходити. Однак це не зупинило її в боротьбі за мрію i в результаті про неї вже пишуть зарубіжні ЗМІ. 

За допомогою її друга з Нью-Йорка, Блейка Вайнда, який також пересувається за допомогою інвалідного візка, вона познайомилася з українським дизайнером Федором Возяновим. Саме він і запропонував їй стати обличчям його майбутньої колекції. Для показу вона вибрала спеціальне крісло, яке виносили на подіум моделі-чоловіки. У повсякденному житті Олександра користується звичайним інвалідним кріслом, проте їй хотілося, щоб на показі коляска була частиною мистецтва. Наразi вона стала першою професійною моделлю в інвалідному кріслі, яка очолила індустрію краси в країнi! 

Ось вам приклад величезної сили, віри в себе та свої мрії! Коли вам буде важко, просто згадайте цю молоду дівчину. І я запевняю, після цього вам відразу стане краще та й руки піднімуться ...