В Олександрівському районі під час реконструкції скверу виявили археологічну знахідку... #Лента_новостей #Новости

В Олександрівському районі під час реконструкції скверу виявили археологічну знахідку... #Лента_новостей #НовостиТривають роботи в сквері Піонерів. Нагадаємо, що розпочалися вони на початку грудня минулого року, а завершити їх мають в серпні. Саме за відновлення цього скверу мешканці старої частини міста виступили під час опитування.

Сьогодні хід реконструкції проконтролював мер Запоріжжя Володимир Буряк. На своїй офіційній сторінці в “Фейсбуці” міський голова повідомив, що на території скверу Піонерів були виявлені цегляні та гранітні сходи до лавки Нижнього Гостинного ряду Торгових рядів.

За даними археологів, ця лавка до 1917-1918 років належала олександрівському купцю. Знахідку планують зберегти, можливо, її під помістять під скло.

Також Володимир Буряк дав доручення привести всі вивіски та рекламу на прилеглому будинку відповідно до Коду міста.

Цього року продовжать і роботи з відновлення зон відпочинку в спальних районах – сквері Ювілейному в Хортицькому районі, парку Гагаріна в Комунарському районі, сквері 30-річчя Перемоги в Заводському районі, сквері Бочарова в Шевченківському районі. Також відновлюють площу Запорізьку та Правобережний пляж.