В Запорожье стартовал волшебный фотопроект...#Лента_новостей #Новости

В Запорожье стартовал волшебный фотопроект...#Лента_новостей #НовостиВ Запорожье стартовал проект «Сила мрії». Он направлен на то, чтобы сделать «видимыми» детей с инвалидностью и помочь им социализироваться. Настоящую волшебную сказку в рамках проекта подарили ребятам из запорожского интерната №1. Для них устроили яркий праздник и шоу мыльных пузырей в детском развлекательном центре «Мини Таун».

Дети могли не только посмотреть, но и сами немного поучаствовать в представлении. И, конечно же, загадать желания. Все время праздника эмоции ребят снимал профессиональный фотограф. Снимки станут частью фотовыставки, которую позже презентуют в Запорожском областном совете.

Проект будет продолжаться
— Сьогодні ми розпочинаємо проект «Сила мрії». До нього залучилися фотографи, волонтери, талановиті люди, які виявили бажання підтримати нашу ініціативу. Велике спасибі всім, хто відгукнувся. Без вас створити таку казку для дітей було б неможливо. Я вважаю, що такі проекти — це крок уперед по визнанню інакшостей, відмінностей, талантів та можливостей всіх людей, і в першу чергу дітей. Недостатньо просто на папері прописати вимоги до соціалізації. Треба, щоб була підтримка представників громадскості, бізнес-структур та влади, — рассказала заместитель управляющего делами исполнительного аппарата Запорожского областного совета Юлия Погребняк. — Вже через два тижні ми презентуємо фотовиставку в обласній раді. Сьогодні в нашому заході взяли участь 20 дітей, але це тільки початок. Проект буде продовжуватися, і у всіх дітей з наших інтернатних закладів, які захотять стати його героями, буде така можливість.

По словам педагогов, которые работают с особенными детьми, такие проекты для детей — настоящий праздник.

— Це проект про дітей з інвалідністю. Хочеться показати людям, що ці діти справді є, і що вони вміють сміятися, радіти, акумулювати енергію і передавати нам, дорослим. Ще одна ціль — подарувати дітям свято. Багато хто з цих дітей взагалі ніколи не був в таких розважальних центрах і для них це справжній момент щастя. І без людей, які відгукнулися, цей проект був би неможливим, — поделилась учитель школы-интерната №1 Ирина Купчик.