Важливість правильного підбору і установки сантехніки!

Важливість правильного підбору і установки сантехніки!

Сучасна сантехніка вимагає кваліфікованого монтажу і ретельного проектування комунікацій, що пропонує сайт у Львові. У типовій квартирі достатня кількість агрегатів, що використовують воду. Наприклад, унітаз, ванна, раковина, змішувач, пральна машина та ін.

Тому важливий точний розрахунок показників, які зможуть гарантувати сприятливі умови для ефективної експлуатації.

Перш за все треба здійснити правильне підключення до систем водопостачання і встановити хороші вентилі. Вентилі повинні бути дуже якісними, щоб при необхідності можна було без проблем встановити перемичку і відключити стояк для заміни або ремонту.

Якщо ваш каналізаційний стояк старий, то краще його замінити на сучасний пластиковий. Це можна зробити за допомогою гумової манжети.

Потрібно бути впевненим, що не виникне несподіваного перепаду тиску в ваших сантехнічних приладах. Якщо відбудеться різке падіння тиску холодної води в загальному стояку для декількох квартир, то це призведе до того, що при спуску води в унітазі в одній з квартир, з душу в іншій квартирі різко хлине холодна вода замість теплої. Щоб уникнути цього, рекомендується застосувати віялову схему розведення.

Крім цього, для регулювання тиску в трубах необхідно використовувати редуктори тиску. Вони захистять вашу сантехніку від гідроударів і різких стрибків тиску, а також встановлять рівний тиск в квартирах, об'єднаних загальним стояком.

Добре використовувати фільтри для механічного очищення води. Вони захистять ваші сантехприлади та побутову техніку від мікровідколів труб, піщинок та інших дрібних речовин. Крім цього, такі фільтри проводять первинну очистку води.

Якщо обладнати такі фільтри перед побутовими фільтрами, то термін експлуатації ваших побутових фільтрів значно зросте. Для очищення фільтрів досить лише відкрити вентиль.