«Ви вибрали поступ уперед, що дуже вражає».

«Ви вибрали поступ уперед, що дуже вражає».Це слова Президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн, яка від імені Євросоюзу привітала активне лідерство Президента України Володимира Зеленського у просуванні реформ попри великий спротив, який чинять усі зацікавлені сили. Це стосується реформування судової влади, Конституційного Cуду, боротьби з корупцією та деолігархізації.

Урсула фон дер Ляєн також закликала Росію взяти на себе відповідальність як сторона конфлікту. Нагадаю, що в березні про це заявив і Президент Європейської ради Шарль Мішель. У такій синергії народжується потужна підтримка. А сьогодні Шарль Мішель наголосив, що ЄС залишається найкращим другом України. І підтвердженням цього стали дружні підписи усіх сторін на надважливих документах.

Ми відкрили наступний чекпойнт, який має наблизити Україну ще на крок до Європейського Союзу. Підписали угоду про «відкрите небо» з ЄС. Президент Володимир Зеленський зазначив, що це передбачає високі стандарти безпеки польотів, нові можливості для громадян і бізнесу, більшу кількість рейсів та ширшу географію подорожей.

Вдячні поважним гостям за приїзд до нашої держави та дружню атмосферу, яка панувала в залі. Україна взяла курс на деолігархізацію, викоренення корупції та проведення якісної судової реформи. Адже перед ефективною державою значно легше відчиняються двері ЄС.