Вот как то даже.. Нет слов

Вот как то даже.. Нет слов


3a38c0d6


#новини #цікаво #смішно #піар #абсурдно
Запорізька волонтерка, колишня голова благодійного фонду “Емоція” Злата Некрасова, про яку ми писали минулого тижня, і офіційна посада якої досі не відома, виклала свою декларацію на сайті НАЗК.

Цікаво, що у декларації значиться, що вона кандидатка на посаду “Заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації”, але ще минулого тижня, керівниця відділу кадрів ЗОДА повідомила, що Злата Некрасова прийнята на роботу на посаду помічниці голови ЗОДА від патронатної служби апарату Облдержадміністрації.

Так, чи не так, але відома в Запоріжжі волонтерка, що зробила собі ім’я на дітях та їх хворобах, але жодного разу не дала відкритого звіту благодійного фонду, подала декларацію. Багато хто очікував що ж там у тій декларації, чи є на що подивитися І, виявилося, чекали не даремно.

Саме з декларації виходить, що дитина пані Злати офіційно зареєстрована на батька, і той навіть сплачує аліменти на хлопчика. Як на наш час, то аліменти дуже добрі – по 7250 на місяць.

Мешкає жінка з сином у квартирі розміром з чималий житловий будинок. Квартира належить якомусь Бойко Максиму. Хто ця людина – з’ясувати не вдалося. Своє проживання в квартирі пані Злата з дитиною не оплачують.

В декларацію внесені коштовності. Сказати, яка їх ціна – не можливо, бо не вказано ані виробника, ані розмірів. Ще один цікавий пункт в декларації – годинник марки Ролекс. Всесвітньо відомий бренд випускає годинники, що коштують не дешево. Але навіть у них є бюджетні версії. Годинник також вказано без уточнення моделі. Ціна може вагатись від 5 до 30 тисяч гривень і вище.

У Некрасової є дві автівки. Ауді А3 вона купила за 65 тисяч гривень, пощастило.

Жінка вказує що вона працює в санаторії міста Приморська, але ходять чутки, що вона туди взагалі не приїздить, що вказує на службову недбалість з боку керівництва, підробку документів, тощо… вірити, чи не вірити чуткам – справа кожного. Ми ж бачимо те, що є в декларації – зарплатню у розмірі 117 407 гривень, а це 9783 грн на місяць.

Благодійний фонд “Емоція” заплатив Златі Некрасовій – 2094 гривні за рік. Це зважаючи на те, що благодійний фонд є неприбутковою організацією. Яке майно продавала жінка – теж не уточнюється.

Є в пані Злати й заощадження – більш ніж три мільйони гривень.

До речі, про благодійний фонд, в декларації Злата Некрасова вказує, що це оплачувана праця.

Ми бажаємо пані Златі прозорості у її кар’єрі в Запорізькій обласній державній адміністрації! Сподіваємось, що на цій посаді вона буде більш відкритою до журналістів і до суспільства.

Джерело: Форпост