Я хочу, щоб наші дітки жили в нормальній країні, і щоб не знали війни. Цими простими словами він надавав вичерпну відповідь на питання, чому він там, де реве повітря, стогне земля та виблискує небо.

Я хочу, щоб наші дітки жили в нормальній країні, і щоб не знали війни. Цими простими словами він надавав вичерпну відповідь на питання, чому він там, де реве повітря, стогне земля та виблискує небо.


Ця людина була патріотом, ця людина зробила все, що змогла, але метал сильніший за тіло, тому впала ця людина і більше не підвелась.

Володимир Олексійович Крижанський народився 24.03.1982 року у селі Червоний Кут Жашківського району Черкаської області. Згодом переїхав до села Горобіївка Сквирського району Київської області.

1989 року почав навчатися у Червонокутській середній школі, а закінчив навчання вже в Горобіївці. Потім вступив до Сквирського професійно-технічного училища та здобув освіту бухгалтера.

Також Володимир Олексійович отримав фах менеджера у Білоцерківському інституті економіки та управління.

Строкову службу проходив у 6-му учбовому артилерійському полку, в селі Дівички Переяслав Хмельницького району Київської області.

Він був надзвичайно доброю людиною, людиною з величезним серцем, сяючими очима, неймовірними запасами оптимізму, чудовим і лагідним чоловіком, гарним батьком та надійним другом. Користувався повагою у своїх рідних, друзів і колег. Завжди усміхнений і позитивнивний. Любив Україну до нестями, до шаленої пульсації крові у венах, любив свій край, свою країну, в якій народився, і яка дала йому усе, а він, в свою чергу, усе віддавав їй.

Працював на ТОВ «Фірма "Грона" в місті Сквира.

Після початку війни, у першу хвилю мобілізації, Володимира Олексійовича призвали до лав Збройних Сил України, спочатку він ніс службу у Сквирському районному військовому комісаріаті. Під час служби проходив навчання в учбовому центрі "Десна", після чого перевівся до 72-ї ОМБр та був доправлений на передові позиції до Донецької області.

Сержант 1-го батальйону 72-ї окремої механізованої бригади.

Дуже полюбляв тварин та пекти пиріжки, причому останнє дійсно було однією з його улюблених справ. Мріяв повернутися живим до своєї родини.

Але війна вирішила по-іншому.

Загинув 29 січня під час важких боїв в районі промзони міста Авдіївка Донецької області.

1 лютого із цим мужнім та сміливим воїном попрощаються на Майдані, а поховають його 2 лютого у місті Сквира. У нього залишились дружина та син.

Розкажіть про цього чоловіка, розкажіть про його життя іншим, адже наше життя продовжується й надалі, а в одній родині залишились лише біль, відчай та серця, на уламки розбиті серця.