Заняття спортом

Заняття спортом

Щоб добре виглядати і бути здоровим в наше століття шаленого ритму необхідно тримати себе в формі та займатися спортом. Обмежуючи свою активність, ми шкодимо своєму організму, не випадково лікарі фіксують зростання серцево-судинних захворювань, а так само обмежуючи себе в русі набуваємо, зайвої ваги, стресу, ризику розвитку атеросклерозу і ще багато різного роду неприємних болячок. І так, вирішили зайнятися спортом?

З чого розпочати?

Перед початком занять ретельно продумайте в якому одязі вам буде практично і зручно. Якщо ви будете займатися якимось конкретним спортом наприклад, тенісом, вам підійде зручний одяг для тенісу, якщо гімнастикою, то одяг саме для гімнастики. Словом, ніяких старих спортивних штанів і запраної футболки, тільки красивий естетичний одяг спеціально для спорту, стверджує професіонал марафонець Ігор Сподін.

А почати можна з елементарного, прокинувшись з ранку випити склянку води і зробити ранкову зарядку, пробігтися, і побачите, результат довго чекати себе не змусить. Щоденні фізичні навантаження хоча б по 30 хвилин в день допоможуть зберегти здоровим серце, сприяють втраті зайвої ваги, запобігають ризик захворювання остеопорозом, знижують рівень артеріального тиску, протидіють стресу, зменшують ризик простудних захворювань, уповільнюють процес старіння, покращують сексуальне життя і сприяють поліпшенню сну людини.

Людська лінь і мотивація

Найголовнішим противником заняття спортом є наша лінь і з цим явищем потрібно боротися, мотивуючи себе. Мотивацію кожна людина може знайти свою, наприклад:

  • погана конституція свого тіла,
  • бажання бути здоровим,
  • бажання мати гарний вигляд,
  • сподобатися конкретній людині і т.д.

Тому кожному можна побажати знайти свою мотивацію і вести себе по шляху краси та здоров'я не забуваючи, що заняття спортом повинні обов'язково входити в життя людини.