Записи Бігуса, всі.

Записи Бігуса, всі.


3a38c0d6

Записи про визволення "Рахмана" - Гречанова Андрія з полону "ДНР". Записи про торгівлю вугіллям, записи про трубу нафтопродуктів, записи про військові дії на Донбасі. Основні діючі особи Порошенко, Медведчук від України, Козак, Сурков від Росії, Кобцева, Морозова, Новак, Кононов від" ДНР".
Пропоную просто послухати, просто подумати, просто зрозуміти, просто уявити своїх дітей, дітей що загинули, військових що віддали життя, матерів що втратили дітей, бабусь що втратили онуків, дітей що втратили матусь і татусів.
Поставити себе на їх місце. Коли Ви Українці зможете це уявити, спробувати подивитися на Порошенка, Медведчука, всіх їхніх подєльників, всіх їхніх прибічників, всіх їхніх дякувальщиків. Спробуйте подивитися зі сторони, як вони ні на одну секунду не переставали красти, брехати, як вони ні на одну секунду не переставали знущатися над Україною і Українцями, як деякі люди допомогали їм і продовжують допомогати пити кров Українців і міняти життя людей на гроші. Подумати, як вони ці гроші давали своїм дітям, своїм рідним, купляли на них їжу, машини, палаци, яхти, відкривали крамниці "Рошен". І як вони сміялися з нас всіх. А оточення допомогало їм це робити. Просто подумайте і спробуйте уявити.
Мені гидко навіть вимовляти ці призвища. Таким діям неможливо навіть дати визначення окрім, як "МЕРЗОТНІСТЬ".