Зеленський прийшов в медлабараторію для здачі аналізів

Зеленський прийшов в медлабараторію для здачі аналізів


Зеленський заявив, що аналізи потрібно здати для того, щоб довести українцям, що серед кандидатів у президенти "немає ні алкоголіків, ні наркоманів"

Кандидат на посаду президента України Володимир Зеленський приїхав здавати аналізи в медичний діагностичний центр Eurolab у Києві.

Раніше Зеленський заявив, що аналізи потрібно здати для того, щоб довести українцям, що серед кандидатів у президенти "немає ні алкоголіків, ні наркоманів".

У штабі Порошенка відповіли, що готові 5 квітня це зробити в медичній частині НСК "Олімпійський". Своєю чергою в команді Зеленського заявили, що їхній кандидат не буде здавати аналізи в цьому місці, оскільки вважає, що НСК може бути заангажований, тому закликали призначити іншу лабораторію.

Нагадаємо, що в ніч виборів Петро Порошенко запросив Володимира Зеленського на дебати.

У середу, 3 квітня, Володимир Зеленський відповів на запрошення Порошенка, викликавши його у відповідь і висунувши свої умови. Як умову для проведення дебатів він назвав місце – НСК "Олімпійський". На що в команді Порошенка відповіли, що "президент не виступає на стадіонах".

Через кілька годин Порошенко влаштував голосування в Telegram про дебати із Зеленським на стадіоні. У своїх підписників президент запитав, чи порушувати йому норму закону про проведення дебатів.

Зрештою Петро Порошенко все-таки погодився взяти участь у дебатах на "Олімпійському" попри результати голосування в Telegram.

Своєю чергою Нацполіція, ДержНС і Нацгвардія заявили, що готові гарантувати безпеку на стадіоні НСК "Олімпійський" під час дебатів кандидатів у президенти України Петра Порошенка та Володимира Зеленського.

Центральна виборча комісія завершила опрацювання всіх електронних протоколів комісій з виборів президента України. Про це повідомляється в електронній системі ЦВК.

Згідно з даними за підсумками опрацювання 100% протоколів, Володимир Зеленський набирає 30,24%, Петро Порошенко – 15,95%, а Юлія Тимошенко - 13,40%.

#кандидати #дебати #Зеленський #президент